Pracownik działu konstrukcyjno-technologiczny

Zakres obowiązków:

  • Opracowywanie dokumentacji konstrukcyjnej oraz technologicznej
  • Współpraca z zespołem w celu zapewnienia efektywności i jakości pracy
  • Analiza i optymalizacja procesów produkcyjnych
  • Udział w rozwiązywaniu problemów technicznych
  • Zapewnienie zgodności z normami i standardami branżowymi

Wymagania:

  • Wykształcenie techniczne
  • Minimum 1 rok doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Znajomość zagadnień związanych z produkcją przekładni zębatych oraz procesów obróbki skrawaniem
  • Znajomość pakietu Office, AutoCAD, Inventor

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji
  • Przyjazne środowisko pracy
  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności i doświadczenia

Jeśli jesteś osobą ambitną, kreatywną i poszukującą nowych wyzwań, to czekamy na Twoje zgłoszenie! Prosimy o przesłanie CV na adres lucja.rzeszutek@hrsigma.pl

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu tylko z wybranymi kandydatami. Dziękujemy wszystkim za zainteresowanie naszą ofertą.

Firma HR SIGMA poszukuje doświadczonego i zaangażowanego kandydata na stanowisko Pracownika Działu Konstrukcyjno - Technologicznego. Jeśli posiadasz wykształcenie techniczne, doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku oraz znasz zagadnienia związane z produkcją przekładni zębatych oraz procesami obróbki skrawaniem, to ta oferta jest dla Ciebie!

HR SIGMA Sp. z o.o.

Bielsko-Biała, śląskie

CV jest wymagane

Ważna jeszcze: 2 dni